İçeriğe geç

Bilinçaltı Blokaj Arınma

Bilinçaltı beynimizin farkında olmadığımız bir bölümüdür. Tüm yaşamların hafıza deposudur. Günlük yaşamımızda bilinçaltı kayıtlarının oluşturduğu format düşünce ve davranışları dahilinde yaşarız. Bilinçaltımız mıknatıs özelliği olan bir yapı halinde günlük yaşamdaki kayıtları algı düzeyi halinde kayıt eder. Çekirdek ailemizden gelen öğretiler, çevremiz ve ilişkilerimizden hatta tv, gazete gibi okuğumuz, seyrettiğimiz görsel ve duyumsal algılarımızın hepsi bilinçaltında çöp kayıtlar ve inanç sistemlerimizi oluşturan fromlar halindedir.

Travmalarımızın, anı depomuzun, korku ve hatıralarımızın gizli bölmesidir bilinçalıt. Yaşam içinde dönüştermediğimiz ve otomatik davranış kalıplarımız, iş ve partner ilişkilerinde genel yaşamla ilgili nereden geldiğini anlayamadıgımız olumsuz blokajlar ŞUUR alanımız yeniden yapılanması ile yeni inanç ve blokajlarımız oluşturan travmaların arınması ile tutulan aynada bilinçaltı yeni bir algı ile tuttuğu kayıtlardan özgürleşir.

Geçmiş, şu an ve gelecek iç içe bir bütündür. Geçmişten bugüne aktardığımız farkında olduğumuz yada olmadığımız tüm kayıtlar -enerji-şuur yapısı içinde taşır.

Duygu, davranış ve yaşadığınız blokajların kök nedenlerine bakılarak uygulanan bilinçaltı çalışmaları içinde hayatınızdaki tüm blokaj ve korkularınızın nereden geldiğini anlayabilir hızlı dönüştürücü farklı uygulamalarla ile tutunduğunuz kilit enerjilerden özgür kalabilir yeni yaşam perspektiflerinizi oluşturabilirsiniz.

Size özel bireysel seanslar için 0 531 712 70 13

Open chat
Merhaba,

Lütfen size hitap edebilmek için isminizi ve hangi konuda bilgilenmek istiyorsanız mesajınızı yazın.

Sevgilerimle