İçeriğe geç

Mantra ve Kristal Taşlarla Evrensel Enerji Seansı

Evrensel Enerji Nedir

Evrensel Enerji, Kaynağı tek olan yerden saf olarak yeryüzüne akan, sınırsız ve sonsuz olan yaşam kaynağıdır. Nefesimizle aldığımız her yaşam enerjisi – prana’yı bedenimizde var olan hava kanalları, meridyenlerin vasıtasıyla alır ve ilgili bölgelere,  iç organlardan, yaşamsal enerji merkezlerimiz çakralar boyunca iletiriz. Çeşitli sistemlerin ve çeşitlerinin olması her bir sistemin kendi içinde bir sistematiği ve frekans boyutunun farklılığındandır. Bütün frekansların temeli tek bir kaynaktan gelen yaratım frekansıdır.

Kristal Taşlar

Bedenimiz doğadan bize verilmiş bir armağandır. Doğa ile aynı uyum ve denge içindedir. Doğanın ilk oluşumunda doğal taşlar, kristaller vardı. Kristaller doğada saf olarak bulunur. Doğal taşlar toprağın altından çıkarlar. Ve özellikle kristaller dik olarak bulunurlar. Evrensel enerjiyi dik biçimde saf olarak alırlar. Bizlerde enerjiyi dikey yada yatay olarak alırız. Doğal taşlar milyon yıllarca toprağın en alt tabakalarında kalarak basınç ve içinde bulunduğu minaraller sayesinde taşımış olduğu enerjileri tutarlar. Doğal taşlar ve kristaller kullanılarak fiziksel-duygusal ruhsal anlamda dengelenmeler sağlanabilir. Enerji bedenleri arasındaki akış dengelenir ve aktive olur. Bir çok hastalık ve özellikle stres, olumsuz enerjiden arınma, canlılık, zindelik, güven ve cesaret verme gibi sayısız faydaları vardır. Doğal taşlar ve kristaller bilge, şifa gücü yüksek taşlardır.

Mantra / Evrensel Sesler

Evrenin özü ses ve titreşimlerinden oluşan frekanslardan oluşmuştur. Bu frekansların sesleri zihinsel, ruhsal, duygusal, hücresel ve sinir sistemi boyunca kalıcı dönüşümleri gerçekleştirir. Bilinçaltı ve var olan blokajların denge ve arınmasında müzik ve seslerin önemi büyüktür. Bugün bir çok hastahane ve özel tedavilerinin uygulanmasında ses ve titreşimlerin şifa gücü kullanılır.

Mantra ve Kristal Taşlarla Evrensel Enerji Seansları

Evrensel Enerji uygulayıcıdan alıcıya aktarılır. Evrensel enerji bir çok hastalıkta tıbbi tedavilere bir alternatif sunarak destekler. Evresel enerjiler, zihinsel, bedensel ve ruhsal dengelenme sağlarken, bedenin tüm sistemlerine ulaşarak, ihtiyacı olan bölgeye akarak yaşam enerjisini yükselterek, kişiyi doğal olarak evrensel bilince uyumlar.

Kristal Taş ve Mantraların Eşliğinde Evrensel Enerji Terapi Seansları faydaları

 • Enerji beden ve sistemleri içinde yaşam enerjisini akışının sağlar
 • Günlük yaşamın stress ve gerginliğinden rahatlatır
 • Fiziksel, zihinsel ve duygusal dengelenmeyi çok yönlü gerçekleştirir
 • İki beyin yarım küresi dengelenmesini sağlar
 • Enerji bedenlerimiz, Aura ve çakra merkezlerin dengelenmesini
 • Enerji hatları Meridyenlerdeki tıkanık enerjilerin açılmasıyla, iç organ ve dokulara yaşamsal enerjinin aktarılmasını
 • Bedenin zararlı madde ve ilaçlardan gelen toksin atımını sağlar
 • Beyin loplarını dengeler
 • Yorgunluk, kaygı ve endişenin giderilmesini
 • Kişisel gelişimle gelişen özgüven ve cesaretin yükselmesini
 • Yaşam ve ilişkilerimizde sağlıklı iletişim ve huzurla gelişmesini
 • Ve kişinin Evrenle bir ve uyum içinde olmasını sağlar.

Kristal Taş ve Mantraların Eşliğinde Evrensel Enerji Terapi Seansları çocuklar ve bebekler içinde kullanılan en güvenli şifa tekniğidir.

Seanslar sırasında farklı frekanslarda evrensel enerjiler aktarılır.

Seanslar yakından birebir yada uzaktan çalışmak istediğiniz konular hakkında çalışırak gerçekleşir

Uyumlu olduğum Evrensel Enerji Frekanslarıyla, rehberlik alarak çalışırım. Özel seanslar kişinin özelidir. Konu ve niyetiniz ne olursa olsun sizinle birlikte kalır ve şifa aktarımı sırasında aldığım görüleri size aktarırım.

Usui Reiki, Kundalini Reiki, Shamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi, Karuna Reiki, Lightarian Reiki, Takyon Reiki, Evrensel Enerji Sistemi, Reconnection Healing, İmera Reiki frekansları ihtiyaca göre aktarılır.

Seansa Süreleri : Birebir seanslar 1 seans 60 dk, uzaktan aktarım 30 dk.

Open chat
Merhaba,

Lütfen size hitap edebilmek için isminizi ve hangi konuda bilgilenmek istiyorsanız mesajınızı yazın.

Sevgilerimle