İçeriğe geç

Tutulmalar Dönemi Yeniden Doğum Bilinçaltı Arınma Serisi

Tutulmalar Dönemi Yeniden Doğum Anne Rahmi ve Bilinçaltı Arınma Serileri

40 Gün Meditasyonlar + Jappa Meditasyonu

Kundalini Yoga ve Meditasyon öğretisi, tamamen kendi sistemimizin ve evrensel enerji sisteminin uyumunu ve bilgisini kullanmaya yöneliktir.

Gökyüzü hareketleri, gezegenler ve hizalanmaları, farklı burç gruplarını 1.5 ya da 2 yıl sürecek etkileşimle, yaşamsal ve kadersel değişimlere destek sunar. Bu evrelerde enerjiyi bir potansiyel güç ve evrensel rehberliğe uyumlanarak kendi üzerimizde çalışmak önemlidir.

Yogi Bhajan öğretisiyle, Yeniden Doğum, Ana Rahmi ve Bilinçaltı Arınma Serileri, zamanın ve mekanın ötesine taşıyan, nefes, mantra, mudra, vücut kilitlerinden kombine edilmiş egzersizlerdir. Bu egzersizlere, gong meditasyonları eşlik ederek, odak noktaları, açılar ve vizyonlama yöntemleriyle meditasyon haline geçerek bilinçaltının derinliklerine yolculuk ederiz.  Bilinçaltı geçmişten aktardıklarımız, anne rahmi ve yaşam sürecimizde kendini oluşturur.

Enerji alanların dengesi, sinir sisteminin yeniden yapılanması, bilinçaltının arınmasını ve beynin kimyasının değişimini gerçekleştirdiğimiz bu yolculuk, birlikte toplulukla gerçekleştirilen bir uygulamadır. 

Yeniden Doğum Serilerinin en büyük getirisi siz sadece uygularsınız ve ruhunuz size eşlik eder, Yaşam enerjisi Prana’na tüm sisteminizde yerleşmeye ve dolaşımaya başlarken, siz kendi kendinizin üstadı ve şifacısı olursunuz.  

40 Gün Süresince Uygulanan Meditasyon : Kundalini Yoga öğretisi içinde meditasyonların gün ve süreleri önemlidir. 40 gün süreli meditasyonlar beyin yapısını ve kimyasını değiştirir.  Değişim yeni bir şey için zemin hazırlar. Bu değişimlerden biri’de beyindeki duygusal algıların kontrolünü yapan Gri Maddenin çoğalmasıdır.  Bu sayede kişisel yetenek ve duygular gelişir ve hafıza belleğiniz iyileşmeye başlar. 

Tutulmalar Dönemi Yeniden Doğum Bilinçaltı Arınma Serilerinin Yapısı

  • Her tutulma dönemi farklı temeli biliniçaltı ve enerji sistemimizin arınmasına yönelik olan farklı ve normal derslerde kullanmadığımız özel Kundalini Yoga Kriyalarını içerir
  • Her tutulma dönemi teori bilgilerle atölye çalışması
  • 4 haftalık süreyi kapsar ve bu 4 hafta süresince uyguladığımız 40 günlük meditasyonlar sistemimizi desteklemek içindir.
  • 40 gün süresince verilecek olan meditasyonu yapmanız tavsiye edilir. 
  • Özel seriler olduğundan ders kayıtları paylaşılmaz. 
  • Sadece Meditasyon detayları paylaşılır
  • Zoom Online ya da canlı grup atölyeleri olarak gerçekleşir

Yeniden Doğum Anne Rahmi Bilinçaltı Arınma serilerini belli bir gün içinde uygulamak 10 yıllık meditasyon yoluyla sağladığınız transformasyona bedeldir.

Open chat
Merhaba,

Lütfen size hitap edebilmek için isminizi ve hangi konuda bilgilenmek istiyorsanız mesajınızı yazın.

Sevgilerimle