İçeriğe geç

Usui Reiki

Usui Reiki Evrensel Enerji sistemi içinde yeryüzüne en yakın olan şifa sistemidir. Toplam 3 ( 3 A-B ) seviyeden oluşan şifa sisteminin 1. seviyesi uyumlanma seminerinde

  • Usui Reiki Tarihçesi
  • Enerji bedenleri ( aura, chakra ve meridyenler)
  • Şifa sistemini kullanışı ve etiği
  • Reiki Meditasyonları
  • Usui Reiki 1 seviye uygulama kitapçığı
  • Usui Reiki Handbook kitabı
  • Sertifika verilecektir
  • Evrensel Enerji Nedir? 

Evrensel Enerji, Kaynağı tek olan yerden saf olarak yeryüzüne akan, sınırsız ve sonsuz olan güç kaynağıdır.  Bu kaynak evrensel yaşam enerjisidir. Nefesimizle aldığımız her prana – yaşam enerjisi bedenimizde var olan hava kanalları nadiler, enerji meridyenleri ve enerji merkezlerimiz chakralar boyunca beden ve seviyelerine alırız. Evrensel enerjiye kanal olan her birey enerjiyi tepe chakradan alarak alıcısına iletir. Enerji tekdir ve bir kanaldan gelir. Farklı sistem ve çeşitlerinin olması her bir sistemin kendi içinde bir sistematiği ve frekans boyutunun farklılığındandır.  Bütün frekansların temeli tek bir kaynaktan gelen sevgi frekansıdır.

Reiki Enerjisi Nedir?

Reiki Evrensel Enerjisi bir master tarafından aktrılır. Genel olarak bu sifa uygulayıcıdan alıcıya aktarılan bir sistemdir. Reiki enerjisi bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar. Zihinsel, bedensel ve ruhsal dengelenme sağlarken bedenin tüm sistemlerinde çalışarak enerji ihtiyacı olan bölgeye akacaktır. Reiki terapisi gerginlik ve stresi, ilaçların yan etkisini azaltır, yorgunlukları giderir, bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder. Kişisel gelişimle birlikte yaratımların uygulanması, ikili ilişkilerde huzur ve dengenin gelmesi, cesaret, korku, özgüven eksikliğinde kişinin kendisini sevgiye açmasıyla tüm cevre ile olan ilişkisinde evrenle bir ve uyum içinde olmasını sağlar. Fiziksel zihinsel ruhsal dengelenmeyle, Reiki şifa tekniği enerji merkezlerimizde ve meridyenlerde var olan blokajları serbest kalmasını sağlarken acı ve ağrıları dindirir. Bu şifa sistemine bir kere uyumlandıktan sonra enerji sistemi sonsuza kadar sizinledir. Kendiniz, yakın çevreniz, bitkiler ve hayvanlara, günlük yaşamınızın her alanında kolaylıkla ve güvenli olarak kullanabilirsiniz.

Open chat
Merhaba,

Lütfen size hitap edebilmek için isminizi ve hangi konuda bilgilenmek istiyorsanız mesajınızı yazın.

Sevgilerimle