İçeriğe geç

Zuhal Özyurt Eşliğinde Sistemik Aile Dizim Kampları, Aralık 2023, Ocak 2024

Her biri birbirinden eşsiz yerlerde bir arada grup çalışmalarını içericek olan Sistemik Aile Dizim Kampları konaklamalı ve konaklamasız katılımıyla, her bir çalışma için kayıt yaptıracak olan ilk 5 kişiye % 10 ile indirimle ile gerçekleşecektir.

TourJuva Seçkin Gezginler Topluluğu organizasyonu ile gerçekleşecek olan Sistemik Aile Dizimi Kampları için lütfen ilgili sayfaya ulaşın https://tourjuva.com/?tour-search&tax-tour_category&tax-tour_tag=aile-dizimi&duration&month

Sistemik Aile Dizimi Nedir ve Genel Kamp içeriği

Hepimiz bu dünyaya aidiyetlik, düzen ve denge unsurları içinde bir aile sistemi içine doğarak dünyaya geliriz. Yaşamlarımız Ruh’umuzun yolculuğuna eşlik eden insan benliğinde deneyimleyerek öğrenmektir.

Sistemik Aile Dizimi, başlangıcı 1970 yıllarında Bert Hellinger’in Afrika kabile yaşamlarında aldığı ilhamla temelinde psikoterapi içeren ve bugünün yeni araştırma ve bilimsel yaklaşımlarıyla morfegenetik alanda birbirimize nasıl bağlı olduğumuz ve yaşamlar boyu süre gelen nesiller arasındaki aktarımların, yaşamlarımızdaki etkisini açığa çıkarır. Morfegenetik alanda her türlü canlı varlık birbirine görünür ve görünmez yollarla birbirine bağlıdır. Biyolojik olarak Her bir birey anne, baba ve atalarına kan bağı ile, hücresel, sinir sistemi ve kollektif bilinçaltından bağlıdır. Bu şekilde öğrenir, aktarır ve büyürüz.

Sistemik Aile Dizimi yöntemi, genel olarak hayatımızdaki herhangi bir zorluk için köken aile sistemimize inceleyerek, bilinçaltının bu konudaki oluşturduğu resme bakar. Bu resim birbirine bağlı olan yaşam’ın diğer üye ve fertlerine yani hiç bilinmeyen ve görünmeyen kişi ve atalarımıza kadar uzanan ortak bilinci kapsayan bir resmi ortaya çıkarır.

Büyük verir küçük alır, düzen ve denge bu şekilde işler. Küçük vermeye başladığında ise düzen ve denge yer değiştirir ve o zaman yaşamlarımızdaki dolaşıklık ya da hayatlarımızdaki zorluklar başlar. Her bir birey geldiği aile sistemine aittir ve görünür olmak durumundadır. Bu görünürlük her bir fail ve kurban’ı da içerir.

Bizler aile büyüklerimize ve atalarımıza derin bir sevginin sadakat ve Ruhlarımızın vicdanı ile bağlı iken, bilinçdışından bu sadakati kör bir sevgiye dönüştürerek büyüklerimizin kaderlerini göremez ve onlar ya da onların aktarımları için derin bir sadakatle yaşamlarımız içinde bedeller öderiz. Bilinçdışından deriz ki ‘’ Sevgili …..  sen yaşamı doya doya yaşayamadın, bende sana olan sevgimi hayatımda … zorluğu yaşayarak sana olan sadakatimi ve sevgimi göstereceğim.!! ‘’ ya da ‘’ der

Sistemik Aile Dizimi sisteminde yetişkin olmak, çocuk bilincinden sorumlu bireyler olarak hayattaki yerimizi almakla başlar. Bu İlk aidetliğimizi kurduğumuz ve ait olduğumuz düzende her bir bireyin kaderini görüp onurlandırarak ve kabul ederek başlar. Sevgi her yerdedir. O görülmeyi ve açığa çıkmayı bekler. Aile dizilimi sisteminde en çok ifade edilen şey açığa çıkmamış olan sevgidir. Ve bu, yaşam akışının bize kadar ulaşan nesiller boyu aktarımında, bir yerde akışının kesintiye uğradığı ve hayatımızın zorlukları olarak gördüğümüz deneyiminde saklıdır.

Sistemik Aile Dizimi, Atalarımızın mirası olan yaşamımız için sorumluluk almayı, onu dolu dolu ve keyifle yaşamayı ve bunun içinde bir yetişkin ve bir birey olmayı sunar. Dünya’ya gelme amaçlarımızı hatırladığımız ve yaşam ve ilişkili olduğumuz her bir birey ile sağlıklı bir ilişki bir kurarak, özgün yaşamlarımızda kalıcı radikal değişimleri yapabilmemizi sağlar. Ruhumuzda huzur, kalplerimizde mutluluk, hayatın akışkanlığı, düzen ve dengesini ferah ve bollukla getirir. Yönümüz artık Yaşam’dır.

Sistemik Aile Dizimi, sisteminde yaşamlarımızdaki tekrar eden olaylar üzerinde çalışırız. Sağlık, maddi, finansal koşullar, partner, aile ilişkileri, kurulamayan anne-çocuk ya da baba-ocuk ilişkisi, bağımlılıklar, duygusal durumlar, depresyon, çocuk kayıpları, ölüm, cinayet, evlatlık verilme, devamlı ev değiştirmek, haksızlığa uğramak, lanet, bela gibi beddualar, büyü, özgüven ya da cesarette yetersizlik gibi her türlü konu başlığı ile çalışabiliriz.

Bu yolculukta teori anlatım + pratik uygulama ve farklı meditasyonlarla

  • Sistemik Aile Dizimi ve 3 Temel Yasası
  • Kollektif Bilinçaltı ve Sinir Sistemi
  • Sinir Sistemini Regüle Etme Pratikleri
  • Atalar Çemberine Giriş ve Atalar Şifa Aktarımı
  • Osho Meditasyonları ve Kundalini Mantra Meditasyonları ile gerçekleşecektir.

Kamp Tarihleri / ilk 5 Kişi için % 10 İndirim

12 – 15 Aralık 2023, Manastırhan Butik Otel / Kazdağları-Güre/ Konaklamalı ve Konaklamasız Katılım

11 – 14 Ocak 2024, Pine Garden / Ağva / Konaklamalı ve Konaklamasız Katılım

Katılım detayları, Kamp bilgisi, Dahil olan ve olmayan servisler, Önerilen kitap, filmler, Ücret Bilgisi ve genel detaylar için: https://tourjuva.com/?tour-search&tax-tour_category&tax-tour_tag=aile-dizimi&duration&month

Sevgilerimle

Open chat
Merhaba,

Lütfen size hitap edebilmek için isminizi ve hangi konuda bilgilenmek istiyorsanız mesajınızı yazın.

Sevgilerimle